Dejte nám své +

Detoxikace

in

Detoxikace je očistný proces, pomocí něhož se tělo zbavuje jedovatých látek, solí a usazenin v organismu. Tyto škodlivé látky se do těla dostávají různými způsoby – znečištěným ovzduším, špatnou stravou, používáním chemických prostředků atd. Náš organismus si s těmito látkami dokáže do jisté míry sám poradit, ale při současném životním stylu, kdy je strava chemicky upravovaná a vzduch hlavně ve městech není nejčistší, tento úkol spočívá hlavně na nás a měli bychom tělo v detoxikaci podpořit. Díky pravidelně prováděné detoxikaci můžete výrazně zlepšit vaše zdraví a ochránit se i před budoucím onemocněním.

Účinky detoxikace

Pokud je náš organismus dlouhodobě zatěžován toxiny, má to za následek řadu negativních vlivů – trávicí potíže, kvasinková onemocnění, kožní problémy, bolesti zad, kloubů a páteře, nebo chronická únava a vyčerpanost. Pokud je naše tělo intoxikováno dlouhodobě, může docházet dokonce k depresím, úzkostným stavům, problémům s pamětí, koncentrací a spánkem a k častým změnám nálad.
Všechny tyto problémy spolehlivě vyřeší kompletní detoxikace našeho těla, která by měla být podstoupena alespoň jednou za rok. To sice znamená dočasnou několikatýdenní změnu životního stylu, ale pokud se tím vyhnete výše zmíněným potížím, pravidelná detoxikace určitě stojí za zváženou. Detoxikovaný organismus má mnohem větší schopnost regenerace a lépe se přizpůsobuje změnám. Zlepší se vaše zdraví i kondice a detoxikace se projeví dokonce i na vašem vzhledu.
Pokud budete užívat kvalitní doplňky stravy určené pro detoxikaci dlouhodobě, můžete tím dokonce i výrazně zmírnit projevy chronických onemocnění jako jsou alergie, astma, diabetes, nebo deprese.

Detoxikace – přípravky

Přípravků pro detoxikaci je velmi mnoho a vy máte tak rozhodně z čeho vybírat. Na našem e-shopu, který najdete zde >> Detoxikace, můžete najít i v současné době velice populární produkty jako jsou chlorella, spirulina a další.
 

2008 - 2018 DHARMA websolutions | sitemap