Dejte nám své +

Ekodrogerie

in

Každý chce udržet svůj domov co možná nejčistší a k tomu je potřeba opravdu velmi mnoho různých čistících přípravků, saponátů atd. Věděli jste ale, že skoro všechny tyto přípravky obsahují nebezpečné látky, které zamořují vzduch, půdu a v největší míře i vodu? Díky těmto látkám takové přípravky škodí nejen našemu zdraví, ale ničí i životní prostředí okolo nás. Každý má jistě zkušenost s tím, že měl po úklidu domácnosti nepříjemně suché ruce a díky vdechování různých výparů ho bolela hlava. Náš trh nám ale nabízí také ekologické čisticí prostředky, které jsou bez obsahu zmíněných chemických a toxických látek a které ani žádným způsobem neporušují životní prostředí a snadno se rozkládají.

Ekodrogerie - výhody

Ekologické čisticí prostředky nezpůsobují podráždění našich rukou ani dýchacích cest. Mohou je používat i alergici s atopickým ekzémem, neboť nevyvolávají žádné alergické reakce. Za zmínku stojí také to, že jsou často k sehnání za dostupnější cenu, než přípravky běžně dostupné.

Ekodrogerie – druhy přípravků

Díky dnes již velmi rozsáhlé nabídce ekologických prostředků vám jsou k dispozici nejen přípravky pro úklid bytu, mytí nádobí a praní prádla, ale také přípravky pro tělesnou hygienu, jako jsou ekologická mýdla, šampony a sprchové gely. Látky rostlinného původu obsažené v ekologických prostředcích také často pocházejí z ekologického zemědělství a vzhledem k tomu, že nebývají testovány na zvířatech, jsou vhodné i pro vegetariány či vegany.

Pokud sháníte přípravky z ekodrogerie, můžete je najít zde >> Ekodrogerie
 

2008 - 2018 DHARMA websolutions | sitemap