Dejte nám své +

Seo

Optimalizace pro vyhledávače

SEO - zkratka z anglického „Search Engine Optimization“, optimalizace pro vyhledávače, se neoddělitelně pojí s tvorbou webů.

Uživatelé internetu pátrají po žádaném obsahu pomocí „Googlu“, „Seznamu“ a dalších internetových vyhledávačů a nejvíce je zajímají výsledky, které se zobrazují na první či druhé stránce zobrazených výsledků.

Úspěšné SEO začíná již u samotného zrodu webových stránek.

Krátká a statická URL, přehledná struktura webu, titulky obsahující pečlivě vybíraná klíčová slova, používání standardních (X)HTML značek a další záležitosti - to vše usnadňuje robotům internetových vyhledávačů ohodnocovat Vaše webové stránky.

Vytvořit nový web, to není vše. Webové stránky v sobě skrývají mnohem větší potenciál. S pečlivým zvážením marketingové strategie i konkurenceschopnosti Vašeho webu je možné vytěžit z webu mnohem více.

Na Vaše webové stránky se díky SEO budou dostávat i lidé, kteří nehledají přímo Vaši firmu, ale i ti, co hledají určité produkty.

Při výstavbě webů na SEO dbáme již od samého začátku.

Další fází SEO je ukázat internetovým vyhledávačům, že obsah právě Vašeho webu je pro potenciálního návštěvníka ten nejžádanější.

Kvalitní web se tedy neobejde bez kvalitního originálního obsahu, který se pravidelně doplňuje a rozšiřuje, a bez odkazů z jiných webů, které směřují právě na Váš web.

2008 - 2018 DHARMA websolutions | sitemap