Dejte nám své +

Redakční systém

Redakční systém (webové stránky s administrací)

Moderní webová prezentace se neobejde bez redakčního systému.

Výhody jsou nesporné. Nejen, že samotné vytvoření webu je mnohem snazší, než stavět webové stránky úplně od nuly, ale přináší i nemalé úspory času i financí při administraci stránek a jejich obsahových úpravách.

Obsah si můžete upravovat sami ze svého počítače.

Volně šiřitelné redakční systémy

Různé webdesignerské firmy nabízejí své redakční systémy, za které se ale platí nemalé peníze. Finančně mnohem výhodnější je využít volně šiřitelných redakčních systémů, které jsou celosvětově ověřené. U nich nejste závislí na určité malé skupince programátorů.

Existuje celá řada tzv. open source CMS. Některé se však hodí pouze pro menší osobní stránky, jiné zvládnou i rozsáhlé dynamické portály s videogaleriemi, diskusními fóry apod.

Proč právě CMS Drupal?

Hlavní výhodou Drupalu je jeho univerzálnost. Pomocí Drupalu je možné postavit jednoduchý webík o několika stránkách i robustní web se vším všudy, co moderní webdesign nabízí.

Drupal je jako stavebnice. Na stavbu webu se pak použije přesně to, co web vyžaduje, a nic víc.

S rozmístěním obsahu, zobrazováním načasovaných novinek atd. je možné doslova kouzlit. I administrační možnosti webu Vám ušijeme na míru.

Bezpečnost Drupalu

Na vývoji a zdokonalování Drupalu se podílejí programátoři z celého světa. Jeho funkce i možnosti se stále rozšiřují a bezpečností opatření jsou stále vylepšovány.

Na CMS Drupal běží i website Bílého domu, Britské stránky MTV, oficiální stránky Ozzy Osbourne atd. U nás je to kupříkladu web TV Prima.

2008 - 2018 DHARMA websolutions | sitemap