Dejte nám své +

Tvorba webů - exclusive provedení

Tvorba webů - exclusive provedení

Toužíte po moderních webových stránkách s množstvím bloků, kde se automaticky mění obsah, kde Vás při vstupu osloví slideshow, obrázková animace, pohyblivé texty, zkrátka a dobře to, co najdete kupříkladu na webových stránkách Oriflame.cz?

Webové stránky, které mají úspěšně prodávat své produkty, nebo výborně zpropagovat Vaši firmu, musí dokázat zaujmout. A k tomu nejlépe slouží vizuální efekty.

Cenová dostupnost

Využíváme volně šiřitelného redakčního systému, na jehož vývoji se podílejí programátoři celého světa a oplývá všemi vymoženostmi, kterými se pyšní moderní webdesign. Tedy Vy jako zákazník platíte pouze za samotnou tvorbu webu, která je díky stavabnicovému přístupu mnohem méně náročná, než stavění webů na zelené louce.

Luxusní weby tedy můžeme stavět v cenovém rozpětí od 9 000 Kč do 15 000 Kč

Žádný flash, přesto dynamika

Mnohé weby dosahují své poutavosti využitím flashe. To ale není náš případ. Vyhledávací roboti nepřečtou jeho obsah, a proto se takové weby těžko zobrazují ve výsledcích vyhledávání.

K čemu je pak nádherný web, když o něm lidé nevědí?

S CMS Drupal se držíme pro roboty čitelného obsahu a přesto naše webové stránky žijí, mohou být dynamické a poutavé.

Obraťte se na nás odesláním kontaktního formuláře.

Zpětně Vás pak e-mailem kontaktujeme a ujasníme si Vaše konkrétní požadavky a přání, aby webové stránky plně vyhovovaly Vašim potřebám a přiváděly dostatek návštěvníků i zákazníků.

2008 - 2018 DHARMA websolutions | sitemap