Dejte nám své +

Tvorba webů - klasické provedení

Tvorba webů - klasické provedení

Klasický web se často od webu základního provedení popsaného v předchozí sekci liší. Doplňuje jej například fotogalerie, videogalerie, reklamní bannery atp. Spadají sem i vícejazyčné weby.

Samozřejmostí je opět přívětivé administrační rozhraní, kdy správu fotogalerie zvládne i ten, kdo si ani neumí v nějakém grafickém editoru upravit velikost obrázků.

S klasickými weby je ve vztahu k získávání většího počtu návštěvníků provázána i optimalizace pro vyhledávače.
 

Kvalitní webové stránky

Webové stránky této kategorie jsou kromě rozšířené funkcionality v podobě různých galerií, či jazykových mutací plně uzpůsobeny k optimalizaci pro vyhledávače.

Pro správné zvolení klíčových slov Vám můžeme provést analýzu konkurence, vhodně uzpůsobit obsah (správně začlenit klíčová slova) a postupně získávat zpětné odkazy, abyste se svým webem obstáli na internetu ve svém poli působnosti.

Každý web je jedinečný

  • nevyrábíme weby jako na běžícím pásu, kladem důraz na jedinečnost, originalitu, ale zároveň minimalizujeme náklady na samotnou tvorbu
  • ceny webů této kategorie se pohybují od 4 000 Kč do 8 000 Kč.
  • za tuto cenu získáte webové stránky, které by stály u jiných firem, které využívají vlastní redakční systém, desetitisíce Korun.

Obraťte se na nás odesláním kontaktního formuláře.

Zpětně Vás pak e-mailem kontaktujeme a ujasníme si Vaše konkrétní požadavky a přání, aby webové stránky plně vyhovovaly Vašim potřebám a přiváděly dostatek návštěvníků i zákazníků.

2008 - 2018 DHARMA websolutions | sitemap