Dejte nám své +

Tvorba webů - základní provedení

Tvorba webů - základní provedení

Základním provedením webu je několikastránkový jednoduchý web s podstatnými informacemi o dané firmě, společnosti či činnosti doplněný o obrázky.

Stránky se jeví staticky, nicméně pro Vás jako vlastníka bude velice jednoduché si upravovat obsah podle svého přání a hlavně bez dalších výdajů. Umožní Vám to pohodlné administrační rozhraní.

Web jako takový je v případě potřeby dalšího vývoje volně rozšiřitelný i o funkce rozsáhlých portálů či e-shopů.

Kvalitní web za nízkou cenu

Tvorba takového jednoduchého webu je několikadenní záležitostí, proto se cena pohybuje v rozmezí od 1 500 Kč do 4 500 Kč podle náročnosti projektu.

Originální vzhled, administrační rozhraní, kde text upravujete v prostředí podobném klasickému textovému editoru, snadné vkládání obrázků a jejich automatická úprava velikostí, editace tagů a meta tagů, to všechno patří k našim webům v základním provedení.

Naše zkušenosti s tvorbou webů

  • od roku 2007 jsme kompletně realizovali desítky webových stránek od drobných minisites po rozsháhlé internetové obchody
  • CMS Drupal je vhodný jak pro rozsháhlé weby, tak i pro malé webové stránky, neboť poskytuje vhodné administrační rozhraní s možností kvalitního nastavení on-page faktorů pro seo optimalizaci (tagy a meta tagy title, keywords, description)

Obraťte se na nás odesláním kontaktního formuláře.

Zpětně Vás pak e-mailem kontaktujeme a ujasníme si Vaše konkrétní požadavky a přání, aby webové stránky plně vyhovovaly Vašim potřebám a přiváděly dostatek návštěvníků i zákazníků.

 


2008 - 2018 DHARMA websolutions | sitemap