Dejte nám své +

Vyklízení bytů Praha

Potkala vás nemilá životní situace v podobě vyklízení pozůstalosti nebo jakékoli jiné vyklízení? Hledáte firmu v Praze či Středočeském kraji, která by se tohoto úkolu ujala efektivně, s nízkými náklady?

Podívejte se na vyklízecí firmu pana Veselého a nechte si spočítat cenu za vyklízení ZDARMA. Přístup Milana Veselého ke každé zakázce je individuální a osobní.

Vyklízecí firma pana Veselého se nezaměřuje jen na vyklízení, ale poskytuje i stěhování a zajišťuje odvoz všelijakého odpadu, starých elektrospotřebičů, stavební suti atp.

Vyklízení bytů

Máte specificky zájem o vyklízení bytu? Vyklízení bytu obvykle zahrnuje i vyklízení prostor, které jsou s bytem nějak spojené, ať už to jsou sklepy, půdy, lodžie atd. Zavolejte na telefon 773 047 324 nebo kontaktujte pana Veselého elektronicky na email vyklizeni [dot] vesely [at] gmail [dot] com. Pro naléhavé vyřízení kontaktujte telefonicky. Pokud vám stačí odpověď do 24 hodin, můžete napsat jen email. Vyklízení lze převzít i po firmě, která vyklízení nedokončila – a to v libovolné fázi, jakémkoli stavu.

tel: 773 047 324
email: vyklizeni [dot] vesely [at] gmail [dot] com

2008 - 2018 DHARMA websolutions | sitemap