Dejte nám své +

Administrace webu

Webové stránky s administračním systémem

Sháníte webové stránky s vlastním administračním systémem, abyste se o jejich obsah mohli starat úplně sami? Rádi Vám takové webové stránky zcela na míru vytvoříme. Avšak nemáte-li na správu webových stránek dostatek času, nabízíme Vám i administrátorské služby.

Webové stránky, na které se návštěvníci opětovně vrací, vyžadují aktualizování obsahu, vkládání nových článků i řešení případných technických problémů.

Internetové stránky jsou Vaší vizitkou. Investovat do vytvoření webových stránek, a pak se nestarat o jejich obsah, není rozumné. Webové stránky mohou být mocným nástrojem k oslovení nových zákazníků i ke kultivaci již navázaného obchodního vztahu.

Každý web vyžaduje trochu něco jiného.

Informační portály budou vykazovat mnohem větší dynamiku než stránky malé firmy, pro kterou jsou na stránkách v podstatě nejdůležitější kontaktní informace.

Ale i v případě webových stránek malé firmy, která chce získávat zákazníky ze svého webu, je vhodné stránky alespoň jednou měsíčně aktualizovat o nový obsah.

Aktualizace webových stránek

 

  • aktualizace může probíhat formou zaslaných textů, které upravíme, správně rozčleníme a zdůrazníme důležité informace a klíčová slova pro internetové vyhledávače
  • obrázky a další doprovodné materiály (třeba i videonahrávky) uzpůsobíme vystavení na webových stránkách
  • chcete-li Váš web rozvíjet i po technické stránce, i s tímto Vám rádi pomůžeme

U webových stránek, u kterých je prioritou přivádět nové zákazníky, je nezbytné sledovat návštěvnost a to, jak se návštěvníci chovají na internetových stránkách.

Podle těchto statistik je vhodné web neustále dolaďovat. I toto je zahrnuto v našich administrátorských službách.

kh

2008 - 2018 DHARMA websolutions | sitemap