Dejte nám své +

Zdraví

Pleťová kosmetika

in

Pleťovou kosmetikou se nejčastěji chápe kategorie obecné kosmetiky. Produkty pleťové kosmetiky se používají zejména pro odstranění nejrůznějších potíží s pletí, anebo pro zlepšení jejího vzhledu.

Kosmetika

in

Kosmetika je v současnosti používána naprostou většinou populace na celém světě a její popularita zdá se stále roste. Kosmetika se používá převážně pro zkrášlení těla a pro vylepšení jeho vůně, ale důvodů k jejímu použití může být více. Co se týče složení kosmetických produktů, jedná se nejčastěji o směsi chemických látek.

Vitamíny a minerály

in

Vitamíny a minerály jsou jistě naprosto základními a esenciálními látkami, které jsou přirozenou součástí naší stravy. Protože se účastní mnoha tělesných procesů, jsou pro lidský organismus nenahraditelné. Ten si ale většinu vitamínů a minerálů není schopen sám syntetizovat, a proto je musíme přijímat právě ve stravě.

Zdravá výživa

in

Při životním stylu současného člověka je otázka zdravé výživy více než důležitá. Častý, a mnohdy intenzivní stres a přijímání stravy, která bývá pochybné kvality – to jsou faktory, které ve značné míře ovlivňují stav našeho zdraví. Co bychom si ale měli představit, když se řekne zdravá výživa? To nám mnohdy nemusí být zcela jasné.

Ekodrogerie

in

Každý chce udržet svůj domov co možná nejčistší a k tomu je potřeba opravdu velmi mnoho různých čistících přípravků, saponátů atd. Věděli jste ale, že skoro všechny tyto přípravky obsahují nebezpečné látky, které zamořují vzduch, půdu a v největší míře i vodu? Díky těmto látkám takové přípravky škodí nejen našemu zdraví, ale ničí i životní prostředí okolo nás.

Hubnutí

in

Nezáleží na tom, jestli usilujete pouze o několikacentimetrové zeštíhlení vaší postavy, nebo chcete radikálně zhubnout a nemáte k tomu potřebnou vůli pro intenzivní trénink. Tak jako tak, můžete si pořídit moderní přípravky na hubnutí a tím své úsilí podpořit.

Bylinné čaje

in

Čaje jsou v dnešní době velmi oblíbené a v leckterých domácnostech se používají každý den. Ať už potřebujeme specifický čaj pro jeho léčivé vlastnosti, nebo pouze na osvěžení a chuť, máme z čeho vybírat. K dispozici jsou čaje ovocné, bylinné čaje, nebo známý čaj černý, či zelený, které mají stimulační a povzbuzující účinky.

Ústní hygiena

in

Okolní prostředí představuje ohromné množství nejrůznějších mikroorganismů a naše ústa jsou s ním v nepřetržitém styku. Mikroby se usazují na všech částech dutiny ústí a tím dochází k vytváření tenké vrstvy – zubního plaku. A ten hraje největší úlohu při tvorbě zubního kazu a zánětlivosti dásní.

Detoxikace

in

Detoxikace je očistný proces, pomocí něhož se tělo zbavuje jedovatých látek, solí a usazenin v organismu. Tyto škodlivé látky se do těla dostávají různými způsoby – znečištěným ovzduším, špatnou stravou, používáním chemických prostředků atd.

Syndikovat obsah

2008 - 2018 DHARMA websolutions | sitemap